+380 96 234 73 05 +380 63 323 70 17

Про нас

Акумуляторний Центр «ACCUMAN» — це не просто магазин з широким вибором акумуляторних батарей для автомобілів. В першу чергу «ACCUMAN» — це команда людей захоплених автомобілями і все, що з ними пов'язано та які знають, що таке по-справжньому задоволений клієнт!

Нашим клієнтам ми пропонуємо найкращі переваги:

- Найнижчі ціни. Для нас найбільшою цінністю є задоволений клієнт, тому у нас розумні ціни без прихованих платежів, гнучка система знижок та спецпропозицій!
- Професійний підбір. Ми звільнимо Вас від труднощів підбору. Повідомте, якому автомобілю потрібен акумулятор і вкажіть свої побажання. Все інше зробимо ми.
- Швидка доставка та встановлення. Ми доставимо акумулятор до Вас протягом однієї години в межах міста. За межі Львова – за домовленістю. У разі відправки в інше місто – в день замовлення. Підключимо новий акумулятор зі збереженням даних і налаштувань автомобіля. Проводимо діагностику систем заряду і старту машини, забезпечуємо довге життя батареї.
- Гарантія якості. Ми реалізовуємо тільки сертифіковану та якісну продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам. Гарантія до 48 місяців підтверджує якість автомобільних акумуляторів та дає впевненість в їх бездоганній роботі на багато років.
- Кращі виробники. У нашому каталозі ви знайдете перевірену продукцію від відомих брендів — Bosch, Varta, Westa і ін.
- Прийом акумуляторів. Якщо ви дбаєте про навколишнє середовище — не викидайте старий чи неробочий акумулятор. Приїжджайте до нас і ми купимо у вас АКБ за найвижчою ціною або з доплатою обміняємо на новий.
- Ремонт та обслуговування. Хочете підготувати акумулятор до зими чи літа? Потрібен ремонт? Чи пора підзарядитись? Ми знаємо цю роботу і робимо її якісно та професійно!Звертайтесь, і наші спеціалісти вернуть життя Вашому акумулятору!
І саме головне, ставши нашим клієнтом, Ви зеконимити не тільки свій час, але  і гроші!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Низькі ціни та широкий асортимент
Низькі ціни та широкий асортимент
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Гарантія до 48 міс.
Гарантія до 48 міс.