+380 96 234 73 05 +380 63 323 70 17

Питання-Відповідь

Як часто автомобілю потрібен новий акумулятор?
Хоч точний термін служби акумулятора залежить від автомобіля і його стану, можна з упевненістю сказати, що для більшості автомобілів новий акумулятор потрібно в середньому раз в чотири роки. Для більшості жителів, які половину року їздять в зимових умовах, цей термін може бути трохи коротше. Починаючи з трирічного віку, починайте звертати увагу на те, як працює ваш автомобіль. Важливо виявити проблему до того, як вона почне наносити шкоди автомобілю.
При цьому акумулятори в нових автомобілях часто не подають ознак того, що вони скоро вийдуть з ладу. Ось чому слід пам'ятати про правило трьох-чотирьох років. Тому не забувайте діагностувати акумулятор в наступний раз, коли ваш автомобіль буде регулярне технічне обслуговування. І пам'ятайте, що всі автомобільні акумулятори потребують заміни - на жаль, немає способу уникнути необхідності заміни акумулятора.
Як довго служить новий автомобільний акумулятор?
Після заміни автомобільного акумулятора термін його служби залежить від того, як довго він може тримати заряд, а також від того, як довго його можна заряджати. Якщо ви завжди їздите в ідеальних умовах - без екстремальних температур і надмірної вологості - вважається, що новий акумулятор може прослужити до 5-7 років.

Чи працюєте Ви на вихідних?
Так. Наші магазини відкриті для Вас і в суботу, і в неділю. Можлива доставка навіть в поза робочий час, оскільки для нас важливий кожен наш клієнт!
Чи доставляєте Ви акумулятори?
Так. Ми БЕЗКОШТОВНО здійснюємо доставку акумуляторів в межах міста протягом 1 години.
За межі міста - доставка за домовленістю.
Чи приймаєте ви старі акумулятори?
Так, звичайно. У нас одні з найвищих цін при здачі старого чи неробочого акумулятора.
Чи можна розрахуватись у Вас картою?
Так, звичайно. У нас можна розраховуватись:
- готівкою
- оплата картою
- переказ на карту